BYTOM

1
ul. Olimpijska 29
2
ul. Strzelców Bytomskich 252B

 Kosmetyki

Głównym zadaniem wszystkich kosmetyków jest dbanie o naszą skórę. Na rynku jest wiele preparatów do opalania, przyspieszaczy, bronzerów, balsamów, ale jedynie te, dostępne w solariach, gwarantują nam prawdziwą i właściwą ochronę skóry i efektywne opalanie. Solarium jest wyjątkowym miejscem, gdzie nasza skóra, a także kosmetyk, którego użyliśmy przed opalaniem poddane są ekstremalnym warunkom.

Unikalny, specjalnie dobrany skład produktów solaryjnych, opracowany w najnowocześniejszych laboratoriach pomaga zarówno dbać o naszą skórę, przyspieszać opalanie i utrwalić zdobytą już opaleniznę. Zdrowa skóra jest podstawą tworzenia pięknej, równomiernej i głębokiej opalenizny. Profesjonalne balsamy do opalania są stworzone aby zapewnić maksymalną ochronę w czasie każdej wizyty w solarium. Czym zdrowsza jest Twoja skóra tym dłużej utrzymuje piękny, ciemny koloryt.

Oto tylko kilka zalet profesjonalnych kosmetyków solaryjnych:

– Zapewniają ochronę skóry w czasie opalania w solarium
– Przyspieszają opalanie
– 5 minut opalania z kosmetykiem może być bardziej efektywne niż 15 min bez niego
– Bronzery i przyspieszacze umożliwiają zdobycie eleganckiej, głębokiej i zdrowej opalenizny nawet po pierwszej sesji w solarium
– Unikalne składniki pielęgnacyjne niwelują wszelkie negatywne działanie promieniowania UV na skórę
– Zawarte w produktach typu Anti Aging formuły przeciwzmarszczkowe przeciwdziałają powstawaniu zmarszczek i wysuszaniu skóry
– Dzięki profesjonalnym kosmetykom możemy równomiernie opalić także te części ciała, które bardzo trudno zdobywają opaleniznę (np. nogi)

 

Partnerzy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress